گل شب بو چه کم از لاله قرمز دارد

جمعه 31 خرداد‌ماه سال 1392 ساعت 05:06 ب.ظ
من نمیدونم آیا همجنسگراها هم عاشق میشن؟دلتنگ میشن؟

همه اسب ها از دشتها رمیدند،دوباره باد سرد تو رویا

جمعه 31 خرداد‌ماه سال 1392 ساعت 05:05 ب.ظ
دلم برای تمام درختان توتی که از آنها برایت میوه نچیدم،برای تمام موزه هایی که نرفتیم،برای تمام کاخ هایی که ندیدیم،برای تمام خیابان هایی که قدم نزدیم،برای تمام ترانه هایی که نشنیدیم،برای تمام فیلمهایی که ندیدیم،برای تمام حرفهایی که نزدیم تنگ شده است.

گلی من کجایی؟گلی چه بی وفایی

جمعه 31 خرداد‌ماه سال 1392 ساعت 05:02 ب.ظ

دلم واسه مسیج دادن و چت کردن و حرف زدن با گلی تنگ شده،اون خیلی خوب میفهمید،آدم سطحی نگری نبود از اینا نبود که عاشق رانندگی و خوردن و دوست پسر بازی باشن.

کاش یکی مثل اون پیدا بشه.

از فردا شنبه شروع میشه و دوباره باید برم سر کار.

ماشین سواری

جمعه 31 خرداد‌ماه سال 1392 ساعت 05:00 ب.ظ

با یه دختری تو کلاسمون آشنا شدم،البته جلسه آخر کلاس و همین دیروز بود،شماره ام رو گرفت و شماره اش رو گرفتم و اومدم خونه.وقتی به هم مسیج دادیم که بیشتر آشنا بشیم به مسیج هفتمی نرسید که ازش دلزده شدم و دیگه نه جواب زنگشو دادم و نه بهش مسیج دادم.بهم گفت که عاشق خوابیدن و خندیدن و رانندگی هست،سه چیزی که من ازشون متنفر هستم.

نمیدونم چرا کسی پیدا نمیشه؟شاید بعدها،شاید پیدا شده بود و من نمیدونستم.

بیماری

جمعه 31 خرداد‌ماه سال 1392 ساعت 04:56 ب.ظ
فکر کنم یا آسم گرفته باشم یا سل.

همراه اول

جمعه 31 خرداد‌ماه سال 1392 ساعت 02:19 ب.ظ

تبلیغی از تلویزیون پخش شد که به این شرح بود:

از طرف همراه اول گروهی رفتن پیش یه کارگر و یه پاکت بهش دادن و ازش خواستن بخوندش و یه آقایی که تصویرش هم مشخص نبود با یه لحن آمرانه و تمسخرآمیز به اون کارگر بیچاره گفت که 25 میلیون تومان برنده شدی،کارگر بیچاره از فرط خوشحالی نمیتونست حرف بزنه به زنش زنگ زد و دستاش میلرزید و در نهایت هم گریه کرد.

این شاید تبلیغ موثر و خوبی برای همراه اول باشه اما وقتی از دید بیطرفی به قضیه نگاه میکنیم میبینیم که واقعا دردآوره این تبلیغ که یه نفر به خاطر برنده شدن25 میلیون اینقدر خوشحال بشه که گریه بکنه جلوی همکاراش اونم یه مرد کارگر.ببینید این پول که الان واقعا پولی نیست چقدر تو زندگی یه نفر میتونه موثر باشه.چقدر ما هنوز آدم بدبخت و بیچاره تو این مملکت داریم.

تبلیغات نبض تپنده تلویزیون ها

جمعه 31 خرداد‌ماه سال 1392 ساعت 02:11 ب.ظ
درسته که تلویزیون های خصوصی مجبور به پخش تبلیغات به خاطر ادامه حیاتشون هستن اما واقعا شرم آور هست که الان شبکه های دولتی ما با این بودجه های عظیم رو آوردن به پخش تبلیغات طولانی مدت کرم حلزون و ماهیتابه و کفش ها و کرم های لاغری و حتما باید تا چند وقت دیگه منتظر این بمونیم که قبل از پخش اخبار ساعت 14 درست زمانی که همه افراد خانواده سر سفره ناهار هستن،تبلیغات بزرگ کننده آلت و قرص های توانبخشی جنسی از شبکه یک پخش بشه.

پسر صبر داشته باش

پنج‌شنبه 30 خرداد‌ماه سال 1392 ساعت 11:26 ب.ظ
نمیدونم چرا وبلاگ من تو صفحه اول بلاگ اسکای نمیاد وقتی پست جدید میزارم.انگار بلاگ اسکای با من خوب نیست یا خوشش نمیاد از من

پروانگی رسم ماست

پنج‌شنبه 30 خرداد‌ماه سال 1392 ساعت 11:17 ب.ظ
کاوه آفاق از گروه The Ways کنار گذاشته شد،کی فکرش رو میکرد؟

چشماتو میبندی و دوباره میبینی منو

پنج‌شنبه 30 خرداد‌ماه سال 1392 ساعت 03:07 ب.ظ
اصلا مذهبی نیستم از ترانه های مذهبی هم خوشم نمیاد،اما این ترانه علی لهراسبی رو خیلی دوست دارم که واسه امام زمان خونده.خیلی قشنگه.

( تعداد کل: 98 )
   1       2       3       4       5       ...       10    >>