X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

هرچه ما را محدود می‌کند آن‌را بخت و اقبال می‌خوانیم.

پنج‌شنبه 21 دی‌ماه سال 1396 ساعت 09:40 ب.ظ

فکر میکنم تنها چیزی که کودکان رو اذیت میکنه و تا همیشه و تا سنین بزرگسالی توی ذهن بچه ها میمونه دعوای پدر و مادر با هم باشه.جلوی بچه ها دعوا نکنید.

ما به طرز وحشتناکی نگران مرگ خود هستیم، گاه آنقدر نگرانیم که هدف اصلی از زندگی مان را فراموش می‌کنیم.

پنج‌شنبه 21 دی‌ماه سال 1396 ساعت 09:38 ب.ظ

شب جمعه که میشه خیلی یاد دوستان قدیمی وبلاگ‌نویس و خواننده های پروپاقرص وبلاگستان میفتم.

از صمیم قلب امیدوارم که دندون و ماهی،دو بانوی عزیز و محترمی که ناگهانی غیب شدن در صحت و سلامت باشن و زندگیشون جوری باشه که لبخند رضایت داشته باشن


سخاوت مرد، او را محبوب مخالفان می‌کند و بخل، او را مورد خشم فرزندانش قرار می‌دهد

پنج‌شنبه 21 دی‌ماه سال 1396 ساعت 09:32 ب.ظ

یکی از چیزهایی که خیلی دوست دارم اینِ که ببینم توی اینترنت کسی از وبلاگ من اسم برده یا نه؟؟؟خیلی خوشم میاد رد وبلاگم رو توی اینترنت بگیرم.

چهارشنبه 20 دی‌ماه سال 1396 ساعت 11:27 ب.ظ

حامد هاکان خیلی حیف بود،خیلی.

بهترین چیزی که یک پدر می‌تواند برای فرزندش انجام دهد، دوست داشتنِ مادرش است

جمعه 15 دی‌ماه سال 1396 ساعت 05:51 ب.ظ

چند شب پیش،دیر وقت و زمانی که فکر کنم آخرین قطار داشت حرکت میکرد با عزیز دل سوار مترو بودیم به مقصدی.روبروی ما پدری با دو پسر خردسالش نشسته بودن.به عزیز دل گفتم که فکر میکنی منم روزی پسری از خودم داشته باشم؟؟اینجوری که زندگیم پیش میره بعید میدونم تا آخر عمرم بتونم خونه و زندگی داشته باشم.بغض کرد و فکر کنم قطره اشکی هم ریخت.

اگر بچه دارین دوستش داشته باشین،براش وقت بزارین،واسش قصه بگین و داستان بخونین،مشغولش بکنید و خوب تربیتش بکنید.از بهشت و جهنم نترسونیدش و بزارین وقتی بزرگ شد انتخاب بکنه که چه جهان بینی میخواد داشته باشه،بچه هایی که توی خونه شما هستن و هیچ اهمیتی بهشون نمیدین.آرزوی خیلی از مردم دنیا هستن.

جمعه 15 دی‌ماه سال 1396 ساعت 02:15 ب.ظ

دو تا فیلم بلید رانر رو دیدم.هم قدیمی و هم جدیده.عجب فیلم های خوبی بودن.

فیلم ترسناک IT رو هم دیدم.ترسناک نبود،ولی قشنگ و خوش ساخت بود.دوستش داشتم و یه جایی هم از فیلم گریه ام گرفت

آنجاکه سخن باز می‌ماند، موسیقی آغاز می‌گردد

جمعه 15 دی‌ماه سال 1396 ساعت 10:15 ق.ظ

اگر هانس زیمر و ونجلیس به دنیا نیومده بودن و یا آهنگساز نمیشدن و مثلا نجار یا توی بایگانی اداره آمار کار میکردن اون وقت صداوسیمای ایران میخواست چی کار بکنه؟؟؟؟

سیب دندان زده از دست تو افتاد به خاک

پنج‌شنبه 14 دی‌ماه سال 1396 ساعت 11:00 ب.ظ

هیچ وقت نفهمیدم دلیل این که مردمی که توی ایران هستن و گوشی اپل دارن چرا اینقدر روش تعصب دارن.

قیمت مناسبش متناسب با قیمت جهانی؟؟خدمات دهی؟؟قطعات؟؟نرم افزارهای مجانی؟؟پشتیبانی؟؟آزاد بودن در نصب برنامه ها؟؟

دگران روند و آیند و تو همچنان که هستی

شنبه 9 دی‌ماه سال 1396 ساعت 10:07 ب.ظ

الخطاب الاول:میبینم که همه وبلاگ نویس های پرکار قدیمی یا وبلاگشون رو بستن یا این که خیلی خیلی کم کار شدن و هنوز که هنوزه بنده حقیر فدوی امت به نوشتن ادامه میدم.

الکلمه الثانیه:از اون جایی که وقتی کریستوفر نولان و تارانتینو فیلم میسازن جماعت متوسط تحصیلکرده و آماتور فیلم بینی که دلشون به این چیزا خوش هست فقط باید نظر بدن و بنده هم جز همون دسته هستم باید عرض کنم که بنده هم فیلم را دیدم.خوب بود.اما فقط برای یک بار دیدن.فیلم برشی از تاریخ رو نشون میداد و خیلی نه جالب بود و نه خیلی هم بد بود.فیلم خوبی بود که البته من خوابم گرفت جاهاییش،ولی خوب بود.

الکلمه الثالثه: یه دختری بود باهاش دوست بودم به اسم "ف از کشور همسایه" ازدواج کرد.یه دختر دیگه هم بود بهمن۹۴ باهاش دوست بودم اونم ازدواج کرد.از ته دلم واسشون خوشحال شدم.

الخطاب الرابع:فیلم آینه بغل رو هم رفتیم سینما دیدیم با دوستی که عزیز دل است و راز ما نزد او بی پرده و فیلم خیلی خنده داری بود و خیلی خندیدیم.

الخطاب الخامس:بیرون تو کوچه اونقدر صدای بوق و شعار میاد که نمیتونم بخوابم.اینا کار ندارن انگار.

الخطاب السادس:یه چیز عجیبی بگم.وقتی که مجرد هستم هیچ موقعیتی واسه دختربازی و تور کردن دخترهای جدید پیش نمیاد و کسی تمایلی بهم نشون نمیده ولی همچین که ازدواج کردم یا وارد رابطه جدی با کسی میشم اون وقته که باید بگم صدهزاران دام و دانه ست ای خدا/ ما چو مرغان حریص بی نوا.خواهش میکنم اگر زنی یا دختری یا مردی و پسری متاهل هست یا نامزد داره یا توی رابطه هست از راه به درش نکنید.

الخطاب السابع:قبلا طرفای میرداماد و میدون مادر و اون ورا میرفتی خانمهای سانتی مانتال خوشگلی میدیدی که کنار خیابون مشتری جمع میکنن الان پر شده از ترنس،خانمهای خوشگل جاشون رو دادن به ترنس های قدبلند و صدا کلفت و نمیدونم بگم خوبه یا بد.

الخطاب الثامن:با این طرح های جدید اینترنت گه زدن به طرح هایی تشویقی و گرون تر شده اینترنت و همه چی گیج کننده شده.من نمیفهمم والا چرا ما نباید مثل بقیه دنیا اینترنت داشته باشیم.

کون گشاد و دل پر نشاط

جمعه 8 دی‌ماه سال 1396 ساعت 08:10 ب.ظ

مدتهاست میخوام درباره مواردی مثل روابط دوست دختر و پسری،بیت کوین و این که حس خوبی به این آب و هوا و اتفاقات اخیر ندارم پست بزارم ولی چه کنم که تنبلم.

( تعداد کل: 11 )
   1       2    >>